Ruční lymfatická masáž obličeje a dekoltu

Lymfatická masáž obličeje Mrzí vás unavená pleť, smutný výraz v obličeji, kruhy pod očima? Pak je ruční lymfatická masáž obličeje určena právě Vám. Jde o velmi jemnou a překvapivě účinnou techniku, která je založena na znalosti toku lymfy a jejích detoxikačních účincích. Velmi příjemná ruční technika už po několika užitích lymfu rozproudí, odstraní nežádoucí obličejové otoky, zdokonalí a vyhlazuje pleť. Správně a odborně provedená lymfodrenáž, zvláště, když je opakovaná, přináší markantní změnu, kterou není možné přehlédnout.

Kosmetická lymfo-masáž obličeje je orientována na lymfatický systém obličeje. Využívá řady speciálních hmatů na stimulaci lymfatického systému v kůži a podkoží. Udržuje lymfu v pohybu, aby se cévy, kterými teče, neucpávali. Vyznačuje se svou jemností - hmaty jako kočičími tlapkami. Kromě poznání lymfatického systému je důležité dbát na správné provedení lymfo-drenážní masáže.

Pro koho je to vhodná? Je vhodná pro všechny

Proč aplikaci doporučuji a kde vidím její výhodu? V současné době je lymfo-masáž velmi oblíbenou a žádanou terapií především pro své kosmetické a detoxikační účinky.

Pravidelné masáže spolehlivě odstraňují váčky pod očima a jemné jizvičky, vyhlazují vrásky a prokrvují pleť.

Aplikace: Před každou touto masáží Vám budou nejdříve uvolněny a zprůchodněny lymfatické uzliny v oblasti krku, klíční kosti, podpaží, břicha, třísel, kolenou a koníků.

Ruční neboli manuální lymfatická masáž využívá jemných tahů a hmatů zkušené masérky. Tato metoda je přirozená a lékařsky zdůvodněná. Je nejen účelná, ale navíc velice příjemná a relaxační.

Jak dlouho aplikace trvá? Od 30 – 60 min. (dle potřeby).

Pokyny před a po aplikaci: Ženám je doporučováno lymfo-drenáž podstoupit minimálně 2 x do roka s 10 návštěvami. Po této kůře není vůbec od věci chodit na takzvané udržovací kůry jednou za 3 až 4 týdny.

Jednorázová lymfatická masáž, tedy jedna návštěva, se bohužel míjí s požadovaným účinkem a nenaplní Vaše očekávání.

Na tuto masáž bývají silné reakce a to hlavně únava, žízeň, zvýšené močení, bolest hlavy apod. Je dobré si po této masáži hned naplánovat odpočinek. Často se stává, že klienti si jdou rovnou domů lehnout.

Je třeba zvýšit pitný režim před i po aplikaci.

Kontraindikace: Infekční a bakteriální onemocnění, horečnaté stavy, nádorová onemocnění, kožní vyrážky, těhotenství, hyperfunkce štítné žlázy, srdeční arytmie a otevřené rány.

Cena: 390,- kč / doba trvání 30 minut (bez masky)

Cena: 490,- kč / doba trvání 60 minut (s hydratační maskou)