Kosmetika TianDe

Aktuání katalog 2018- jakýkoliv produkt si můžete objednat přímo v našem studiu.

Tiande kosmetika je unikátní především:

Skvělým složením výrobků - podle starých přírodních receptur z Tibetu, Altaje, Číny , avšak kosmetika je zpracovávána pomocí nejnovějších technologií /nanokosmetika/
Svou účinností - to znamená množstvím obsažených účinných látek v přípravcích / běžně v produktech najdete něco kolem 2% účinné látky, tady se pohybujeme kolem 20% !
Svými produkty - prakticky řeší každý stav pleti, problémy s kůží, problémy s vlasy apod. na který má účinný přípravek a tyto problémy velice rychle a účinně odstraňuje.
Spokojeností zákazníků
Svou cenou - produkty jsou cenově dostupné široké škále zákaznic - od základních přípravků až po speciální kosmetické přípravky, které jsou cenově nesrovnatelné v porovnání se stejně kvalitními výrobky jiných značek...
A nepochybně také svými obaly a vzhledem výrobků - jsme ženy a líbí se nám i krásný obal.
Ruská kosmetika TianDe je vyráběná podle čínské medicíny

Společnost TianDe představuje unikátní kolekci produktů vyráběných tradičními postupy čínské medicíny s využitím nejnovějších vědeckých úspěchů a pokročilé technologie.

TianDe kosmetika má nejen rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky, aledovede stimulovat naše vlastní buňky k činnosti, ikdyž jsou už tzv.spící...
Dovede je doslova probudit, aktivovat a ony začnou zase pracovat. Navíc tím, že obsahuje spoustu velmi účinných přírodních látek, jejichž účinek je vyzkoušen v Tradiční čínské medicíně už po tisíciletí, má energetický náboj... Tato kosmetika opravdu dovede nabít pleť i člověka úžasnou energií.. a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti.

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní suroviny - Rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu, a jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. I voda používaná v kosmetice, se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.
Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos, laminaria...), éterické oleje ( z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí...), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen...), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík...).
Výsledek použití produktů TianDe je srovnatelný s terapeutickou léčbou.

Účinek kosmetiky TianDe
Dochází k omlazení pleti, hloubkové regeneraci, obnovení funkcí, které jsou věkem zpomalovány .
Exluzivita přípravků spočívá především v přírodních ingrediencích
Kosmetikou dnešní doby je informační kosmetika-nové technologie působí na úrovni nanorozměrů.
To vše a ještě mnohem více obsahuje kosmetika TianDe. A v neposlední řadě za VELMI PŘÍZNIVÉ CENY!

TianDe se liší od konkurence několikanásobně vyšším obsahem účinných látek.
profesionální kosmetika - 5% účinných látek
exlusivní kosmetika - 10% účinných látek
tianDe - 20% - 30% účinných látek

ÚČINKY TIANDE JSOU SROVNATELNÉ S TERAPEUTICKOU LÉČBOU.
 
Vyzkoušejte TianDe a budete mile překvapeni, nejen kvalitou, léčivými účinky, ale i příznivou cenou.
 
Kosmetika TianDe je dostupná všem - tak proč si nedopřát "nebeskou dokonalost"

Kosmetické programy:

 • péče o vlasy, tělo a pleť
 • obličejové masky
 • anti age produkty
 • péče o rty
 • péče o ústní hygienu
 • program proti celulitidě
 • speciální kosmetika pro muže
 • produkty pro ženskou hygienu
 • parfémy
 • dekorativní kosmetika

Zdravotní programy:

 • fytočaje, proti parazitum, buněčná obnova těla
 • antialergický program
 • podpora imunitního systému
 • podpora vnítřních orgánu a střev
 • podpora oběhového systému

a další se stále připravují

ISA a Certifikáty
Tato kosmetika získala certifikát ISO 9001-2000
Konzervanty chrání kosmetiku před houbami, plísněmi a bakteriemi. Nejnebezpečnější pro zdravého člověka je akterie Escherichia coli. Pro bezpečnou ochranu kosmetiky před bakteriemi, viry a houbami musí být v kosmetice konzervanty. Bez nich by nevydržel žádný krém. Mikroorganizmy velmi snižují kvalitu kosmetiky. Tyto mohou uškodit naší pokožce nebo dokonce i našemu zdraví.
 
Naše kosmetika byla zkoumána u Národního výboru pro bezpečnost kosmetiky, kde získala oznámení a certifikaci – zdraví. Všechny tyto dokumenty svědčí o tom, že kosmetika tianDe je opravdu bezpečná pro zdraví a pokožku člověka.
 
Potvrzujeme, že kosmetika tianDe není karcinogenní a není v rozporu s endokrinním systémem těla.
 
PARABENY – není nic jiného než estery.
 
Estery kyseliny karboxylové jsou hojně zastoupeny v přírodě, jsou obsaženy v tuku zvířat a vosku a éterických olejích rostlin.Účinky esterů v kosmetikách mají vlastnosti bakteriální a fungicidní. Ničí taky plísně. Ty, které se používají v kosmetice tianDe, jsou to parabeny přírodní, získávané z rostlin jako jsou maliny, ostružiny a bylinky z Tibetu. Užití 25% parabenu v kosmetice v porovnání s ostatními složkami i tak tuto kosmetiku lze považovat za zdraví bezpečnou. Bezpečnostní normy vyžadují použití 8%. V souvislosti s kosmetikou tianDe jsou ostatní lhostejní ke zdraví. Parabeny jsou opravdu bezpečn&eacut e; a mno hokrát je potvrzeno, že nejlépe fungují ve skupině konzervantů v kosmetice.
 
SILIKONY – organické sloučeniny založené na bázi křemíku, na kůži vytvoří povlak, který zabraňuje její vysýchání, hydratuje, změkčuje a nezpůsobuje alergie. Nehromadí se v těle. Velmi snadno oxidují a rozkládajíc se. Silikony používané při výrobě produktů tianDe jsou rozpustné ve vodě. V souvislosti s tímto nemají vedlejší účinky a jsou neutrální k pokožce. Jsou vhodné pro použití v těchto kosmetických přípravcích – mycí gely, šampony a kondicionéry. Vyskytují se v substrátu a v barevné kosmetice, vody po holení pro muže.
Nenechává silnou vrstvu na pokožce ani vlasech.
 
ORGANICKÝ KŘEMÍK – je široce používán v kosmetice tianDe jako přírodní konzervant, má vliv na kvalitu vlasů a nehtů.
 
GLYCERÍN – cukr alkohol v kosmetice tianDe se používá pouze jako výsledek abstrakce rostlinných tuků. Je rozpustný ve vodě a má činek udržování vlhkosti.
 
SLS – je to prostředek, který se používá k výrobě produktů k mytí těla a vlasů. Slouží k výrobě pěny. Je to sůl kyseliny sírové s dodatkem mastného alkoholu. SLS v kosmetice tianDe má přírodní původ., Nehromadí se v organizmu, rychle se oplachuje a neproniká do pokožky.
 
MINERÁLNÍ OLEJ – je to tekutý parafín. V kosmetice se používá v jeho co nejvíce čisté formě. Není v rozporu s názory na akné, nezpůsobuje pupínky a kožní nečistoty. Hydratuje a chrání pokožku před vysušením.
 
VODA – kvalita vody užívané ve výrobě kosmetiky dodává na jakosti a trvanlivosti. Nízká kvalita vody používaná při výrobě kosmetiky může být medium pro mikrobakterie. V kosmetice tianDe jsou použity tři druhy vody:
Voda pramenitá z horkých pramenů – vysoce mineralizovaná
 
Mořská voda
Strukturovaná voda – molekuly vody strukturované, čímž se lépe zadržuje v organizmu, má vlastnost dodávat energii v době pronikání do organizmu. Tudíž kvalita vody na významnou roli při určování kvality krémů.
 
Dále několik jiných konzervantů používaných v kosmetice tianDe:
 
JOJOBA – přírodní tekutý vosk, je velmi odolný vůči teplotě a prodlužuje trvanlivost kosmetiky.
 
PERLA – přírodní polysacharid, pohlcuje UV záření, působí antibakteriálně .
 
ALOE – polysacharid, který ovlivňuje syntézu kolagenu.
 
ECHINACEA – má také účinek antibakteriální i antivirusový. Protože jeho složka je velmi aktivní, jeho účinná látka může způsobit podráždění.
 
BIOZLATO
 
KOLOIDNÍ STŘIBRO
 
KYSELINA MLÉČNÁ
 
KYSELINA JABLEČNÁ
 
KYSELINA VINNÁ
 
KYSELINA BENZOOVÁ – získávána z rostlin jako je ostružina nebo houby.
 
VČELÍ VOSK – obsažen v soli medovo-broskvové.
 
ÉTERICKÉ OLEJE – ničí plísně a houby.
 
FENOLY – mají vliv na prodloužení trvanlivosti kosmetiky. V tianDe se používají ze zeleného čaje, levandule, oliv, skořice nebo karafiátů.
 
24 KARÁTOVÉ ZLATO – má antibakteriální a antivirusový účinek.
 
KAPSAICIN – chrání před bakteriemi. Je používán v produktech z chilli. Je zajímavé dodat, že kapsaicin je užitečný při boji s rakovinou. Stále diskutované téma...